0.536.737 61 67 Sektöre Git
  • slide-0
  • slide-1

Show Halı Koltuk Yıkama Zonguldak

Halınızın durumu ne olursa olsun, düzenli bir ofis ev halısı temizliği ev halınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ve kalitesini koruyacaktır. Show halı yıkama Zonguldak da, profesyonel halı temizleme ve koltuk yıkama hizmeti sunar, yalnızca toz temizlemeye ve gidermeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda müşterileriniz ev ve iş arkadaşlarınız için daha sağlıklı ve daha taze bir ortam sağlar.

 
İnatçı ve Nakışlı Halı Lekeleri,Yeni Dökülmeler ve Noktalar,Gömülü Güçlü Kokular,Pireler ve toz akarları,Alerjenler, Bakteriler ve Mikroplar, Kirli veya lekeli halılar sadece çirkin görünmekle kalmaz, aynı zamanda evcil hayvan kılı, insan derisi, lekeler, bakteriler, mikroplar, küfler, mantarlara ev sahipliği yapar.
 
Halınızın Hijyen estetik şık ve modern görünümünü korumak için 12 ayda bir halınızın döşeme temizleme makinesi ile profesyonelce temizlenmesi tavsiye edilir.

Halılarınız ve koltuklarınızı en iyi şekilde temizleyerek  Show halı olarak Zonguldak merkez olarak,Çevre İlçelerimiz Kozlu Halı Yıkama Koltuk Yıkama ve Kilimli Halı Yıkama Koltuk Yıkama hizmeti de  vermekteyiz  Halı ve koltuk temizliği sağlıyoruz. En kaliteli çevre dostu ürünleri ve gelişmiş temizleme yöntemlerini kullanarak halının parlak görünümünü, rengini ve ömrünü korumasına yardımcı olabiliriz.

genckobi_banner

Haberler

Ürünler

Sayfa Yukarı